• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тејиоџио Снежна облека Подароци Женски Фустан За Нишање Божиќен Печатен Крпеница Со Долг Ракав Крзнен В - Врат Нацртајте Ретро Фустан

Тејиоџио Снежна облека Подароци Женски Фустан За Нишање Божиќен Печатен Крпеница Со Долг Ракав Крзнен В - Врат Нацртајте Ретро

 
DEN 415.84

Количина на стоки
Достапно

Женски Фустан За Нишање Божиќна Крпеница Со Долг Ракав Крзнен В-Врат Нацртајте Ретро Фустанкарактеристики : Карактеристики : Фустан Со Долг Ракав V-Фустан За Вратот, Тенок Фустан, фустан За Печатење, Фустан За Спојување,V-Врат ,Долг Ракав,Спојување, Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Фустан.


Карактеристики на понудата

Слични понуди