• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Comfortview Женска Широка Ширина Cv Спорт Тори Се Лизга На Патики Патики

Comfortview Женска Широка Ширина Cv Спорт Тори Се Лизга На Патики Патики

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Comfortview Женска Широка Ширина Cv Спорт Tory Лизга На Патики Патики.Без разлика дали трчате низ куќата или сте во движење, оваа спортска патика ќе ги задржи вашите стапала да се чувствуваат фантастично цел ден. Забелешка : ќе има варијации во печатењето поради индивидуалистичката природа на моделот.  Плетен текстуриран горен дел со акценти слични на нубукбунџи еластично затворање за лесна влошка за вклучување/офподдадена за удобностфлексибилен надворешен ѓон отпорен на лизгање за подобар зафат 1" патики за потпетици достапни во целосни и пол големини 7-11, 12, 13 МЕТРИ, W, Ww Comfortwiew Колекција : Понудени во опсег на инклузивна големина на проширени големини и ширини за прилагодено вклопување. Секој чевел направен со влошки и флексибилни надворешни табани за целодневна удобност. За брендот : Чевли дизајнирани да бидат обувки со најдобро вклопување, најдобро чувство, најдобар изглед за секој момент од вашиот живот. Нашите чевли имаат флексибилни и отпорни на лизгање стапала, стабилни потпетици и влошки. Од секојдневни чевли, до чизми, до чевли за облекување обезбедуваме удобност и стил на секој чекор од денот. Достапно во 30 големини и ширини. Плетен-текстуриран горен дел со акценти слични на нубук. Банџи еластично затворање за лесно вклучување/исклучување. Обложена влошка за удобност. Флексибилен надворешен ѓон отпорен на лизгање за подобар стисок. 1 " пета.


Карактеристики на понудата

Слични понуди