• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Galaxy Note Плус-Tpu Браник Акрилен Заштитник За Екран Од Калено Стакло-Се Што Е Потребно Е Се Што Имате Бејзбол

Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Galaxy Note Плус-Tpu Браник Акрилен Заштитник За Екран Од Калено Стакло-Се

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Изберете го дизајнот што е соодветен за вас, отпечатен директно на задниот дел од куќиштето користејќи го нашиот специјален процес што нема да се лупи, гребе или избледи. И ние го поддржуваме СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА за случајот и печатениот дизајн!ПРИЛАГОДЕН Дизајн Отпечатен директно на задниот дел од куќиштето - страните остануваат јасни Флексибилни Tpu Браникот Обезбедува заштита од удари и капки околу рабовите на вашиот уред тврдиот АКРИЛЕН Заден Дел Обезбедува заштита од гребење за задниот ДЕЛ на ВАШИОТ уред заштитен СТАКЛЕН ЕКРАН Се Комбинира со подигната усна на предниот дел од куќиштето за да го заштити вашиот екран од гребнатини, чипови и пукнатини Доживотна Гаранција ДОЖИВОТНА Гаранција за овие случаи за да знаете дека секогаш ќе бидете заштитени. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-Дистинк обезбедува доживотна гаранција за самиот случај, како и за печатениот дизајн!. МАЛА ТЕЖИНА и ЦВРСТА ХИБРИДНА КОНСТРУКЦИЈА – Тенка, цврста, едноделна кутија ја штити Вашата Галаксија Самсунг Забелешка 10+ плус од испакнатини, модринки и гребнатини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди