• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска Летна Маскирна Капа За Сонце Модни Капи За Жени, Црвена, Дозвола

Женска Летна Маскирна Капа За Сонце Модни Капи За Жени, Црвена, Дозвола

 
DEN 271.36

Количина на стоки
Достапно

Останете заштитени од штетните сончеви зраци со оваа стилска и практична капа за сонце. Изработена од висококвалитетна ленена ткаенина што дише, оваа капа за сонце има голем и широк раб што ефикасно ја блокира сончевата светлина за да ги заштити лицето и очите. Доаѓа и со отстранлив ремен за брадата што ја држи шапката безбедно на место, дури и во ветровити денови. Оваа капа за сонце ги комбинира модата и функцијата и е совршена за разни активности на отворено, како што се патувања на плажа, излети, кампување или како секојдневно суштинско значење за заштита од сонце. Нарачајте сега и уживајте во вашето време надвор без да се грижите за оштетување од сонце! ●Материјал● : Полиестер, ткаенината е мека, лесна, удобна и еластична. Овие летни капи допираат кул, што е погодно за облекување во топло лето!. ①Карактеристики : Капа За Капа За Слив На Рибарска Капа За Капа На Отворено За Кофа За Печатење За Возрасни. капи за сонце за жени; капи за сонце за жени на плажа; капи за сонце за мажи; машки капи за сонце за плажа. ДИЗАЈН СО ШИРОК ОБОД : ИДЕАЛЕН ЗА кампување, пешачење, градинарство, патување, риболов, пловење, лов, сафари, плажа, базен, работа во двор и теренски истражувања или која било друга активност на отворено за сите сезони. Грижа : место чиста.


Карактеристики на понудата

Слични понуди