• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрена Тротоарот Синџир Произведен Во Индија кцб100-24

Стерлинг Сребрена Тротоарот Синџир Произведен Во Индија кцб100-24

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Сребрен Сребрен Синџир за Тротоари од 3,5 ммовој Стручно Дизајниран Накит : Ѓерданите се Произведуваат Со Перцизност во Земјата На Индијамаде Од Сребро И со Овие Неверојатни Атрибути; Цврст, Полиран, Јастог, Сребро.Список На Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 925; Заврши : Полиран; Должина На Предметот : 24 инчи; Должина На Синџирот : 24 инчи; Тип На Синџир : Тротоарот; Ширина На Синџирот : 3,5 мм; Затворач /Конектор : Јастог; Обложување : Е Палто; Карактеристика : Цврст; Материјал : Основно : Сребро; Ширина На Предметот : 3,5 мм; Тип На Производ : Накит; Тип На Накит : Ѓердани; Продаден Од единица : Секој; Тип На Ѓердан : Стилови На Синџири; Пол : Женски; Материјал : примарна Боја : бела. Стерлинг Сребро 3,5 мм Рабници Синџир Накит : Ѓердани Цврсти. Полиран. Јастог. Стерлинг сребро. Материјал : Примарна-Чистота : 925. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 24 во. Должина на синџирот : 24 во. Тип На Синџир : Тротоарот. Ширина на синџирот : 3,5 мм. Затворач /Конектор : Јастог. Облога : Е Палто. Карактеристика : Цврста. Материјал : Основно : Сребро. Ширина На Предметот : 3,5 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Ѓердани. Продадени По Единица : Секој. Тип На Ѓердан : Стилови На Синџири. Пол : Женски. Материјал : Примарна Боја : Бела. Земја на Потекло - ИНДИЈА.


Карактеристики на понудата

Слични понуди