• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Артлија Дома Паун Пердув со Капки Вода

Артлија Дома Паун Пердув со Капки Вода

 
DEN 9576.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа современа акрилна ѕидна уметност е наменета за оние кои сакаат да додадат впечатлива фокусна точка во секоја дневна соба, спална соба или канцеларија. Сликата содржи прекрасен пердув од паун со капки вода. 100% акрилната конструкција прави сјајна завршница, оживувајќи ја сликата во секој амбиент и со која било количина на светлина. Подготвен за закачување и со хоризонтална правоаголна ориентација, ѕидната уметност е висока 32 инчи и широка 48 инчи. За чистење и одржување на акрилната ѕидна уметност, избришете ја со влажна крпа или неабразивно средство за чистење. Вклучен е лесен за закачување хардвер. Една Година Ограничена Гаранција Производителот. Артлија Насловна " Паун Пердув Со Капки Вода "(32 "H x 48" W).


Карактеристики на понудата

Слични понуди