• Најдобра цена
  • Неодамнешно
10к Бело Злато Стандард Удобност Одговара Машки Дами Свадба Бенд Прстен Големина 7.5

10к Бело Злато Стандард Удобност Одговара Машки Дами Свадба Бенд Прстен Големина 7.5

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Чистота на благородни Метали : 10кфиниш : Полиранплатирање : Ширина На Родиум : 7 ммсајз (Минимум) : 7,5 Големина (Максимум) : 7,75 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 Материјал : Примарно : Цврсто Златно Вклопување : Удобно Голем : Дезенгравабилно : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстениматеријал : Примарна - Боја : Тип На Белење : Рачно Изработен свадбени Бендовиовој прстен ќе Биде рачно Изработен По Ваша Нарачка. Потребни ни се 3-5 работни дена за производство. Тежина : 7,06 ГМ (Рачно изработените прстени имаат грам варијанса на тежина до 20%) 10к Бело Злато 7мм Стандардна Удобност Одговара На Машки / Дамски Свадбен Бенд Големина на Прстен 7,5.


Карактеристики на понудата

Слични понуди