• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастична Свест За Рак На Дојка Земете Ја Вашата Розова На Подарок Мало Девојче Фустан

Инктастична Свест За Рак На Дојка Земете Ја Вашата Розова На Подарок Мало Девојче Фустан

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Свесност За Рак На Дојка Земете Ја Розовата Боја На Фустанот За Мали Деца. Свесност за Рак на дојка Добијте Ја Розовата Боја На Фустанот Со Кратки Ракави За Мали Деца Женска Малина СО Точки 3Т. Одличен начин да ја покажете вашата поддршка за најблиските кои се борат со ракот на дојката. Свесност За Рак На Дојка Земете Ја Розовата Боја На Фустанот За Мали Деца. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. лента jmg девојки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди