• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дуксери За Тинејџерски Девојки Преголеми Половина Патент Пуловер Четвртина Капка По Патент Качулка За Рамо Ревер Врат Дуксери Со Долги Ракави Тинејџерски Девојки

Дуксери За Тинејџерски Девојки Преголеми Половина Патент Пуловер Четвртина Капка По Патент Качулка За Рамо Ревер Врат Дуксери

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

80" Ракав : 55cm/21.05" Должина : 74cm/29. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Високо стандардно предно боди со патент со ребрести полите и манжетните .20" Ракав : 56cm/22.56" ракав : 60см/23.17" ракав : 59см/23.Должина : Редовен Пол : Жени Пригода : Секојдневен ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Секојдневниот стил на есенски дуксер е совршен за секојдневни прилики, работа, училиште, на отворено, спорт.Големина : S Биста : 118cm/46.46" Рамо : 63cm/24.62" должина : 81см/31. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : Цела Сезона : одговара на големината на облеката совршена за вас омилени фармерки, панталони итн.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.Материјал : Полиестерокција : Секојдневно носење, Вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн.13"Големина : L Биста : 129см/50,79" рамо : 65,5 см/25,79" ракав : 57см/22,44" должина : 75,5 см/29,72"големина : Xl Биста : 135см/53,15" Рамо : 67см/26,38" ракав : 58см/22,83" должина : 77см/30,31"големина : Xxl биста : 143см/56.


Карактеристики на понудата

Слични понуди