• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фронтвок Женски Обични Чевли Нелизгачки Станови Се Лизгаат На Патики Спортски Лесни Чевли За Одење Жени Удобност Црна 5.5

Фронтвок Женски Обични Чевли Нелизгачки Станови Се Лизгаат На Патики Спортски Лесни Чевли За Одење Жени Удобност Црна 5.5

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме) Горен Материјал : материјал за Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Тип На Зипта : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Топ Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, внатрешна, надворешна, одмор, работа, Спортски карактеристики : 1. Погоден за секојдневно одење, секојдневно трчање, трчање, нега, работа, тенис, шопинг, патување, долгогодишно, возење, јога и други активности итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди