• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Луксузен Мек Силиконски Телефон Случај за iPhone MINI PRO XS ma XR 6s Плус SE Ѓердан Ремен За Ремен Заден Капак

Луксузен Мек Силиконски Телефон Случај за iPhone MINI PRO XS ma XR 6s Плус SE Ѓердан Ремен За Ремен Заден Капак

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Потекло : Континентален Кинески Тип : Полу-завиткан Дизајн На Куќиште : Обичен,Транспарентен Луксузен Мек Силиконски Телефонски Случај за i Phone 12 Mini 11 PRO XS max XR X 6 6s 7 8 Плус SE 2020 Ѓердан Ремен За Ремен Заден Капак Модерен И Практичен можете да го носите телефонот лежерно преку рамото и секогаш да ги држите рацете слободни и Безбедни Одржувањето на телефонот суспендиран на кабел значи дека можете избегнувајте да го испуштате, Додека Силиконската Обвивка обезбедува дополнителна заштитаквалитетен Производ Кабелот Е Произведен од Робустен најлон, а затворачот Е Изработен од Златна ЛЕГУРА НА ЦИНК поединечно Прилагодлив кабелот Има Вкупна Должина Од 160 См и Може Флексибилно Да се Прилагоди на саканата должина лесен и тенок : нашиот случај нуди издржлива и сигурна Заштита Без Додавање дополнителен дел на вашиот уред. Изработен од амортизација, премиум тпу отпорен на удари и куќиште од поликарбонат материјал. нуди екстремна заштита од секојдневна употреба, пад, испакнатини и гребнатини, отпорни на солза и акумулација на прашина. Може да обезбеди добра заштита за мобилниот телефон, особено издолжениот браник и подигнатиот раб долж аголот може да спречат паѓање на екранот за да формираат тампон. Забелешка : пакетот вклучува заштитен капак за мобилен телефон, 100% сосема нов (Не Вклучувајќи заштитник на екранот). Хуманизиран дизајн, вграден преклопен држач, држач за удари е совршен за гледање, за гледање филмови без раце, видео, слики итн.Металниот прстен може да ја ослободи раката за да обезбеди безбеден телефон. Магнет може да се стави на носителот навигација кога ќе се вози автомобил. Да ви даде побезбедно и поудобно патување. (Не го вклучува држачот за монтирање на магнетниот автомобил).


Карактеристики на понудата

Слични понуди