• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гулд, Џон Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Западна Акантиза-Акантиза апикалис

Гулд, Џон Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Западна Акантиза-Акантиза апикалис

 
DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно

Џон Гулд претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 11х14 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, со наслов "Западна Акантиза-Акантиза апикалис". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна украсена дрвена рамка со двојно подлога што совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Гулд, Џон. Наслов : Западна Акантиза-Акантиза апикалис. Врамена Големина : 11х14 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.


Карактеристики на понудата

Слични понуди