• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Барби Челзи Помлад Готвење И Печење Кукла И Кутре Штанд Плејсет

Барби Челзи Помлад Готвење И Печење Кукла И Кутре Штанд Плејсет

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Барби Челзи Помлад Готвење динамична поза работи во или надвор од кутијата за продолжена игра. Децата ќе сакаат да служат авантури, да го истражуваат светот и да ги играат своите соништа Бидејќи Со Барби, може да биде ништо!. Тоа е толку многу забавно, а акцијата инспирира смеа и повторна употреба! Комплетот доаѓа и со мала кутија во која се вклопува преслаткото кученце; слатката поза на животинската фигура дозволува нејзината глава совршено да се испружи. Оваа продавница за миленичиња ги става децата одговорни за раскажување приказни кои вклучуваат шалтер со розова сенка со форма инспирирана од кучешка куќа, шарени акценти и икони за коски.


Карактеристики на понудата

Слични понуди