• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Висок Круг Создаде Сафир Стерлинг Сребрен Прстен

Висок Круг Создаде Сафир Стерлинг Сребрен Прстен

 
DEN 1088.00

Количина на стоки
Достапно

Создаден Сафир, родниот камен во септември ја симболизира вистината, верноста и искреноста што носат смиреност и мир. Оваа лента од 2,25 мм изработена од сребро обложено со родиум е рамка поставена во монтажа со висок профил со кружен скапоцен камен од 4 мм што ќе се истакне и ќе даде изјава. Гарантирано совршено ќе се вклопи заедно со сите прстени за Изрази што се Мешаат и се совпаѓаат. Редење Изрази Висока 4мм Круг Создаде Сафир Стерлинг Сребрен Прстен : рамка во собата. Создаден сафир. Висок профил. Полиран финиш. Родиум обложен за спречување на оцрнување. Изработени во сребро. 0,32 кт. т. г.в. Редење изрази бренд. Достапно во повеќе големини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди