• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Глорија Вандербилт Висок Пораст На Памук Полиестер Еластан Жан, Брои, Пакет

Глорија Вандербилт Висок Пораст На Памук Полиестер Еластан Жан, Брои, Пакет

 
DEN 558.40

Количина на стоки
Достапно

Глорија Вандербилт Фармерки Висок пораст Права нога. Жан содржи 5 џебови. Жан е 1 Брои 1 Парче. 56,00% Памук, 25,00% Полиестер, 18,00% Вискоза, 1,00% Еластан. Сина Боја Жан. Машина За Перење. Опуштено Вклопување. Секојдневен Стил. Жан е за Жени. Тип На Патент. Сезоната На Жан е Пролет. Сезоната е 2021 година. Средно перење. Подемот на панталоните е Висок. Сечењето на ногата на панталоните е Права Нога. Висок Пораст. 5 џебови. Опуштено Вклопување. Секојдневен Стил. Права Нога.


Карактеристики на понудата

Слични понуди