• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Подобри Трендови Даника Дијамант Декоративни Перници, Сет, 18 18 Плоштад, Морнарица

Подобри Трендови Даника Дијамант Декоративни Перници, Сет, 18 18 Плоштад, Морнарица

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Овие Дијамантски перници Даника по Подобри Трендови се многу сеопфатна зделка за луѓето кои бараат најдобри решенија за перници за своите домови. Тие се дизајнирани за обезбедување најголема удобност, релаксирачки допир и безбеден сон без истегнување и непотребни болки. Нивната мекост е врвна и различна на свој начин. Тафтуваниот памучен материјал што се користи за нивно правење им обезбедува дополнително силно ниво на издржливост што им овозможува на овие перници да му служат на корисникот долго време. Нивниот централен фокус е нивниот уникатен дизајн кој е фокусиран на темата, но сепак живописен во достапноста на боите. Ова им овозможува да се вклопат во речиси сите видови поставки. Тие ја прават најдобрата зделка и затоа што не бараат многу напор за чистење и како такви може добро да се управува за последователни временски периоди. Овие Перници се направени од 100% Памук и не се полни. Овие перници се супер меки и исклучително пријатни. Нивната главна атракција е нивниот уникатен дизајн и текстура што доминира во целата сцена. Дијамантските тафтувани перници за фрлање имаат дополнителен атрибут на издржливост. Тие се достапни во различни бои и комбинации на големини за секоја намена. Овие се лесни за чистење и задржување на нивната најдобра форма. Големина : 2 Парче Во собата, 18" х 18 " Плоштад. Морнарица Боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди