• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Викерман 8 Фуксија Бонбони Топката Украс

Викерман 8 Фуксија Бонбони Топката Украс

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Викерман 8" Фуксија Бонбони Топката Украс. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПОРНА НА УВ за продолжена заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Димензии : 8 дијамант. x 8 H во. Направено од пластика. Топката форма.


Карактеристики на понудата

Слични понуди