• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бекарнли 083 - Премиум Диск За Сопирачките

Бекарнли 083 - Премиум Диск За Сопирачките

 
DEN 1215.04

Количина на стоки
Достапно

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Насочен финиш оптимизира пробивање и рампа седење. Високата содржина на јаглерод ја максимизира топлинската спроводливост. Облогата со висока температура на изложените површини го подобрува изгледот. Специфична апликација за ова возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди