• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ален Компанија Колорадо Елен Четвртина Игра Кеси, 20 Л 14 W, 4-Кеси По Пакет, Природни

Ален Компанија Колорадо Елен Четвртина Игра Кеси, 20 Л 14 W, 4-Кеси По Пакет, Природни

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Компанијата Ален Колорадо Елен Четвртина Игра Кеси обезбедува најдобра заштита за вашата игра. Комплетот торби За Игри Во Колорадо е ултралесен сет од 4 торби за игри со големина од четвртина дизајнирани за пакување на четвртини од елени или игра со слична големина. Уникатно фабрикуваниот материјал обезбедува крајна дишење и подобрена сила и перформанси во споредба со другите торби за игри на пазарот. Изградени од лесен материјал со одлично истегнување, кесите за игри се дизајнирани да го држат вашето еленско месо без додавање на големо. Кесите за игри се направени од високо издржлива ткаенина што дише, што овозможува вашето месо да се излади додека го штити вашето месо од нечистотија, инсекти или остатоци. Компанијата Ален Колорадо Елен Четвртина Игра се користат само врвен квалитет на материјали и процедури за производство. Секоја торба за игри е широка 12 Инчи х долга 20 Инчи. КОМПЛЕТ ТОРБИ ЗА ИГРИ СО ЕЛЕНИ : торбите за игри се дизајнирани да го спакуваат вашето еленско месо или пакување со слична големина вклучува комплет од четири (4) торби за игри со четвртина големина, секоја со ширина од 12 Инчи х долга 20 Инчи. ДЕЛУКС ИСТЕГНУВАЊЕ : Изграден од луксузен 4-насочен материјал за истегнување, обезбедувајќи лесно пакување на вашето еленско месо без додавање на ширина на масовно ткаенина лесно се протега од 12—инчи широк до 25-инчи широк. Лесни И ДИШЕ : торбите за Дивеч се направени од лесна и дише ткаенина, што овозможува вашето месо да се излади додека го штити вашето месо од нечистотија, инсекти или остатоци.


Карактеристики на понудата

Слични понуди