• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарен Челик Бел И Жолт Родиум Над Месинг Боја Позлатен Топчест Синџир

Примарен Челик Бел И Жолт Родиум Над Месинг Боја Позлатен Топчест Синџир

 
DEN 569.44

Количина на стоки
Достапно

Украсете го вашето деколте со стил со овој ѓердан од месинг синџир. Прикажување на дизајн на топчести синџири украсен со жолто-бело позлата на родиум, овој ѓердан нуди модерен допир на вашиот изглед. Обезбедува со спојка за пружински прстен, овој ѓердан долг 20 инчи и широк 1,5 мм совршено ќе одговара на вашиот стил.Метална Тежина : 3,09 Грама Тип на накит : Стил На Моден Синџир : Завршна Обработка На Накит Со Топчести Монистра : Висок Полски Пол : Унисексклас : Пролетен Прстен Метал : Бразметална Боја : Бела И Жолта Родиумдимензии : 20-инчен х 1,5 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Месинг, Полиран, Бел И Жолт Родиум, Пролетен Прстен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди