• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизајнер Г Гас Реквизит-20 Продолжување, лбс

Дизајнер Г Гас Реквизит-20 Продолжување, лбс

 
DEN 3047.84

Количина на стоки
Достапно

Р. В. Дизајнер Г24 Гас Реквизит има продолжена должина од 20 " и сила од 15 фунти (65-75 Њутни). Продолжената должина се мери од центарот на капачето на топката до центарот на капачето на топката. Погледнете ги препораките на производителот за избор на реквизит за замена на гас. Продолжена Должина : 20". Сила : 15 фунти. Продолжената должина се мери од центарот на капачето на топката до центарот на капачето на топката. Погледнете ги препораките на производителот за избор на реквизит за замена на гас. Еден гас реквизит по пакет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди