• Најдобра цена
  • Неодамнешно
3Д Макспајдер Сите Временски Услови Прилагодено Се Вклопуваат Подни Облоги За Акура РЛ 2014 -, КЛАСИЧНА Серија

3Д Макспајдер Сите Временски Услови Прилагодено Се Вклопуваат Подни Облоги За Акура РЛ 2014 -, КЛАСИЧНА Серија

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

3 D MAXpider ACURA RLX 2014-2020 КЛАСИЧЕН СИВ R1-3 D MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Штити Возила Внатрешни Работи". "Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих.". "Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук". "Лесна Нега Издржлив Делукс Јамка Тепих". "Еколошки Материјал, Нетоксичен И Без Мирис". 0. Одговара Изберете : 2014-2020 АКУРА РЛКС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди