• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Обложена Со Хром, Одговара 2010-Хибрид Шевролет Малибу

Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Обложена Со Хром, Одговара 2010-Хибрид Шевролет Малибу

 
DEN 1201.44

Количина на стоки
Достапно

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Реплика на Тркала од Алуминиумска Легура. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 17 Х 7, 38мм Офсет, 5 Краци, 5 Навртки, 110мм Шема На Завртки, Обложен Хром. Тоа Одговара На Вашиот Хибрид Шевролет Малибу 2010-2010. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи 17 Х 7 Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Обложена Со Хром, Одговара На 2010-2010 Шевролет Малибу Хибрид 17 Х 7, 38мм Офсет, 5 Краци, 5 Навртки, 110мм Шема На Завртки, Обложен Хром, Изработен од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2010-2012 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди