• Најдобра цена
  • Неодамнешно
32 LED ПАМЕТЕН Монитор И СТРИМИНГ ТВ, FHD, Далечински Пристап, Microsoft-LS32AM500NNXZA

32 LED ПАМЕТЕН Монитор И СТРИМИНГ ТВ, FHD, Далечински Пристап, Microsoft-LS32AM500NNXZA

 
DEN 8768.00

Количина на стоки
Достапно

Самсунг 32" Екран за секоја страна од животот. Со Паметниот Монитор М5, завршете ја работата без КОМПЈУТЕР со инсталираниот Microsoft Office 365 или со далечински пристап до вашиот канцелариски компјутер. Потоа, префрлете се на чиста забава со вградениот едношалтерски систем за забава. Далечински, вградени звучници и вашите омилени ТВ Апликации го поедноставуваат времето на студ. Проследете бескрајна забава со Нетфликс, Јутјуб, ХБО и многу повеќе без КОМПЈУТЕР или лаптоп. Вградените звучници и гласовната помош овозможија вклучен далечински управувач. Samsung Декс Безжична И Apple Air Play2 Компатибилност. Вграден Мајкрософт 365 и можност За Далечински Пристап.


Карактеристики на понудата

Слични понуди