• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Буш Мебел Универзален Десктоп Организатор Со Фиоки Во Чист Бел Даб

Буш Мебел Универзален Десктоп Организатор Со Фиоки Во Чист Бел Даб

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Организаторот На Работната Површина Со Фиоки е тестиран за да ги исполни стандардите ЗА квалитет АНСИ/СОХО ЗА безбедност и перформанси и е поддржан од Гаранцијата На Производителот На Мебел Од Грмушка 1 Година.


Карактеристики на понудата

Слични понуди