• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Филтер За Замена Со Висока Ефикасност На Воздухот, 2678

Филтер За Замена Со Висока Ефикасност На Воздухот, 2678

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Бисел начин на Живот air220 pleated филтер Вистински bissell замена филтер за bissell air220 . Висока ефикасност пред-филтер . Филтерот помага во фаќање на полен, прашина, алергени, влакна од домашни миленици и првут . Се препорачува Да се замени Воздухот220 литар еднаш на секои 6 месеци. Животот на филтерот варира врз основа на времето на работа и постојните услови на воздухот . Одговара на моделите на серијата бисел 2609.


Карактеристики на понудата

Слични понуди