• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гербер Бебе Девојка Органски Памук Поштенски Поштенски Спиење Игра Пижами, 3-Пакет

Гербер Бебе Девојка Органски Памук Поштенски Поштенски Спиење Игра Пижами, 3-Пакет

 
DEN 479.04

Количина на стоки
Достапно

Таа ќе се чувствува топло и пријатно завиткано во Органскиот Памучен Сон На овие девојки Игра од Гербер! Овој комплет од 3 пакувања е направен од 100% органска памучна ткаенина од дрес која се чувствува смирувачки на нејзината нежна кожа. Време за спиење, време за играње или во секое време таа ќе ја сака целосната удобност. Прави сладок подарок за туширање. 3-пакетот вклучува : 3 Драми За Спиење. Долги ракави. Затворање со патент со заштитно јазиче за вратот. Покриени нозе. 100% Органски Памук. Машина за перење. Увезени. Гербер 3-Пакет Спиење игра За Бебе Девојка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди