• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Соло Оз Хартија Чаши

Соло Оз Хартија Чаши

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Овие хартиени чаши се одлични за услуга за топол или ладен пијалок. Користете во штандови за концесии, колиби за закуски или продавници за погодност. Спарете со капаци (не вклучени) за совршена опција за пијалок во движење. Валаниот раб на хартиената чаша е дизајниран за пиење без истекување. Поли-обложената површина ја намалува акумулацијата на кондензација. Чаши се бпа-слободен.Карактеристики* Примена/Употреба : Топол Пијалок * Апликација/Употреба : Ладен Пијалок * Апликација/Употреба : Пијалок : Пијалок * Материјал : Хартија * Апликација/Употреба : Топол Пијалок * Апликација/Употреба : Ладен Пијалок * Апликација/Употреба : Пијалок * Материјал : Хартија * Тип На Производ : Чаша * Капацитет На Тежина : 10 мл * Тип На Производ : Чаша * Спакувана Количина : 1000 / Картон * Капацитет На Тежина : 10 мл * Боја : Бела * Боја : Бела * Карактеристики : Валани Раб * Карактеристики : Без Олово * Карактеристики : Поли Обложени * Карактеристики : Бпа Бесплатно * Име На Производ : 10 Мл Хартиени Чаши * Име На Бренд : Соло * Име На Бренд : Соло * Рециклирано : Не * Земја На Потекло : Сад * Висина : 3.8" * Еколошки : Да * Еколошка Сертификација : фсц * Еколошка Сертификација : Сфи* Апликација/Употреба : Топол Пијалок * Апликација/Употреба : пијалок * апликација/Употреба : Ладен Пијалок * Материјал : Хартија * Тип На Производ : чаша * Капацитет На Тежина : 10 Мл * Боја : Бело * Име На Брендот : Соло * Рециклирано : Без Бело. 1000 / Картон.


Карактеристики на понудата

Слични понуди