• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Заштитен знак Ликовна Уметност Борби Платнена Уметност Од Џош Баер

Заштитен знак Ликовна Уметност Борби Платнена Уметност Од Џош Баер

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Подготвен за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Се Бори" Со Платнена Уметност Од Џош Баер : Уметник : Џош Баер. Предмет : Апстракт. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди