• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дома Корени Мебел во. Ткаенина И Троседот Од Цврсто Дрво Сет-Сива

Дома Корени Мебел во. Ткаенина И Троседот Од Цврсто Дрво Сет-Сива

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Ова е елегантен тросед кој носи модерна и удобна сензација во вашата љубовна дневна соба. Има шармантни перничиња за седишта и е добро опремен за да предизвика најсовремена удобност и луксуз во секој амбиент. Софата нуди уникатно и удобно седење и за семејството и за гостите во вашата дневна соба. Ова примамливо парче се одликува со тафтуван потпирач за грб без копчиња лабави перници за грб и седишта перница со рабови на заварување џебен серпентина потпирач за раце наклонета патека пластични блок нозе темна дабова завршница со ленена ткаенина од дрво и квадратни перници со ткаенина од едната страна контрастна шема. Софистицираниот дизајн на софата го издвојува од останатите како модерен стилизиран мебел кој додава убавина во собата.- SKU : Ocntr11024 Троседот со / 2 Перници-Ткаенина, Рамка : Цврсто Дрво Сива Лен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди