• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Илиноис Држава 10w 8h Сребрена Врежана Диплома Рамка

Илиноис Држава 10w 8h Сребрена Врежана Диплома Рамка

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно

Сатен Махагони диплома рамка со Сребрен Медалјон или Фолија Печат на официјалните универзитетски марки и втиснати со името На Универзитетот. Инструкции за брзо и лесно вметнување на вашата диплома вклучени. Оваа Рамка одговара на 11w x 8.5 h диплома. Ве молиме контактирајте не ако ви треба различна големина. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Премиум Дрво Калапи Рамка. Матбор и табли за монтирање се музејски квалитет за да помогнат во зачувувањето и заштитата на вашата диплома. Вклучен е прилагоден хардвер за монтирање без жица за безбедно да ја закачите вашата рамка совршено.


Карактеристики на понудата

Слични понуди