• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хартија Бушава Памук Поли Мешавина Бања Мат, Темно Лен

Хартија Бушава Памук Поли Мешавина Бања Мат, Темно Лен

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Хартија Бушава памук / Полиестер Мешавина Бања Мат, Големина 21 "x34" во темно лен. Оваа голема големина памучно-поли мешавина "Хартија Бушава" бања мат нуди одличен стил и неверојатна удобност. Прикажани овде во темно постелнина, дарежливите 21" х34 " пропорции и лесната нега на машината ќе го направат ова омилено во годините што доаѓаат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди