• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хром, 'Рѓа-Олеум Запира' Рѓа Светла Палто Метални Спреј Боја-7718830, оз

Хром, 'Рѓа-Олеум Запира' Рѓа Светла Палто Метални Спреј Боја-7718830, оз

 
DEN 159.52

Количина на стоки
Достапно

Хром, 'рѓа-Олеум Запира' Рѓа Светло Палто Метална Боја За Прскање-7718830, 11 мл : Создадете сјајна, метална завршница на дрво, метал и бетон, оваа боја има темно-бронзена боја совршена за секој ваш проект. Оваа издржлива формула содржи метални снегулки кои се спротивставуваат на оцрнување и триење. Идеален само за внатрешна употреба. Се суши на допир за 60 минути и лесно може да се исчисти со минерални духови. Идеален само за внатрешна употреба, може да се користи на дрво, метал, гипс, ѕидарски и незастаклени керамички материјали. Формулата базирана на масло обезбедува богата метална завршница. Се применува лесно за да се создаде карактеристична, сјајна метална завршница. Метална завршница, се суши за само 60 минути за ефикасни апликации. Специјалното капаче го елиминира заморот на прстите и нуди 360°, технологија за прскање со кој било агол.


Карактеристики на понудата

Слични понуди