• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нулум Каролин Модерна Бушава Област Килим, 4 '6', Беж

Нулум Каролин Модерна Бушава Област Килим, 4 '6', Беж

 
DEN 4914.56

Количина на стоки
Достапно

Додадете чувство на луксуз и софистицираност во вашиот дом со нашиот модерен тепих од бушава област. Оваа подна обвивка има прекрасна висока/ниска шема на ткаење со неутрални нијанси на бои кои беспрекорно ќе се вклопат со секој постоечки декор. Изработен од издржливи синтетички влакна, овој килим ќе биде доверливо парче во вашиот дом. Создадете го домот од вашите соништа со нашите теписи погодни за миленичиња и лесни за нега. Нулум Каролин Модерна Бушава Област Килим. Машина Направена. Произведено Во Турција. Материјал : 100% Полипропилен. Поддршка : 100% Јута. Поставување : Затворен. Препорачани Соби : Спална Соба, Дневна Соба, Канцеларија, Влез. Вклучува ниеден.


Карактеристики на понудата

Слични понуди