• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Под Оклоп Машки УА Оригинална Серија 9 Боксерјок Долна ОБЛЕКА ХХЛ

Под Оклоп Машки УА Оригинална Серија 9 Боксерјок Долна ОБЛЕКА ХХЛ

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Под Оклоп Оригиналниот 9 " Boxerjock Карактеристики Опремени : До кожата без стискаш. Лесна, мазна ткаенина за Топлинска Опрема и артикулирана мрежеста мува панел 4-насочната изработка на истегнување овозможува поголема подвижност во која Било насока Системот За Транспорт На Влага ја фитили потта и брзо се суши технологијата Против Мирис го спречува растот На микробите што предизвикуваат мирис Перформанси Појас Работна Мува Инсем : 9" 4.7 мл. Полиестер/Еластан Увезени Големина Шема Големина Половината (во) SM 28-29 MD 30-32 LG 34-36 XL 38-40 XXL 42-44 3 XL 44-56 4 XL 46-48 5 XL 48-50 Под Оклоп Машки UA Оригинална Серија 9 " Boxerjock Долна облека XXL.


Карактеристики на понудата

Слични понуди