• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2014 - КАДИЛАК КТС

Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2014 - КАДИЛАК КТС

 
DEN 2079.84

Количина на стоки
Достапно

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нов Стандарден Склоп На Странични Фарови За Замена На Патниците, Тип На Проектор. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2014-2019 КАДИЛАК КТС. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2014-2019 Кадилак Ктс Тип Проектор, Изработени Од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди