• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Honeeladyy Летна Продажба Нови Рамни Влечки Удобни Пријатни Прилагодливи Жени Нов Тексас Кадифен Крст Сандали И Влечки

Honeeladyy Летна Продажба Нови Рамни Влечки Удобни Пријатни Прилагодливи Жени Нов Тексас Кадифен Крст Сандали И Влечки

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

5" висина на Петицата : 1см / 0.Опис : Пол : женски материјал : Материјал за велур : материјал За Гума : материјал за гума : материјал за неинсол : Пусезони : четири сезони/пролет/aut/лето соодветна сцена : надворешна/дневна/забава/свадба/работа/слободно време : секојдневен, модерен, колеџ, елегантен стил : метод На затворање На Превртување : слајд-стил на високи потпетици : рамни чевли зголемете високо : висина На Ноел : 1см / 0,39'пакување : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) големина : 35 сад : 5 велика Британија : 3-3, 5 еу : 34 цн : 225 должина на стапалото : 22,5 см/8,86" широк стапало : 7,5-8см/2,96-3,1 висина на петицата : 1см / 0,39'.7 " висина на Петицата : 1см / 0.45 "Нога Широк : 9см/3.


Карактеристики на понудата

Слични понуди