• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хипер Миленичиња Сквокери Интерактивни Играчки За Кучиња

Хипер Миленичиња Сквокери Интерактивни Играчки За Кучиња

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Хипер Миленичиња Сквокер Џек Интерактивна Играчка За Кучиња, 5 Инчи Направена од издржлив ТПР и најлон, така што вашето домашно милениче ќе има долготрајно уживање. Привлечни, забавни звуци испуштаат додека Играте кученце. Повеќе големини и форми за кучиња од сите големини. Мулти-текстура за одржување на младенчињата забавувани во затворени простории и на отворено.


Карактеристики на понудата

Слични понуди