• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Новороденче И Дете Памук Пижами Во Собата, Сива Лента Морнарица, 18 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче И Дете Памук Пижами Во Собата, Сива Лента Морнарица, 18 Месеци

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Хадсон Бебешките Пижами се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење низ домот. Нашите пижами се направени од 100% памук. За безбедноста на детето, облеката треба да одговара цврсто. Оваа облека не е отпорна на пламен. Лабавата облека е поверојатно да се запали. Нашите пижами се цврсто вклопени и без пламен. Сетот вклучува сет за пижами од врвот и панталоните. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Направено без употреба на ѓубрива и пестициди. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен сет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди