• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Песна Мајка Худи

Песна Мајка Худи

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Барате совршен подарок за вашата песна и поле мајка? Не гледам подалеку од Нашата Песна Мајка Худи! Направено со густа мешавина од памук и полиестер, се чувствува кадифен, мек и топол, совршен избор за секој студен ден. Напред, пространиот џеб од кенгур додава дневна практичност додека врвката за влечење на аспираторот е со иста боја како и основниот џемпер за дополнителни стилски точки. Без разлика дали е тврдокорен обожавател на патека и поле или едноставно ужива да поминува време на патеката со своите деца, овој дуксер сигурно ќе ја израдува. Затоа, не чекајте повеќе-нарачајте ја вашата песна мајка дуксер денес! Песна Мајка Дуксер Мајки Ден Подарок Песна Мајка Подарок Подароци За Мајка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди