• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жените кул удобност спорт пета штит чорапи, пар

Жените кул удобност спорт пета штит чорапи, пар

 
DEN 207.68

Количина на стоки
Достапно

Ханес Женски Кул Удобност Спорт 6-Пакет Штитни Чорапи, 5-9, Поддршка За Црн Асортиман-обезбедува нелизгачко потпорно вклопување. Насочено амортизирање во петицата и прстот за удобност без големо. Кул ткаенина За Удобност што ја отстранува влагата помага нозете да бидат ладни и суви. Зона Амортизација. Памук, Полиестер, Гума, Најлон, Спандекс. 5-9. Црн Асортиман. Жени. Ханес.


Карактеристики на понудата

Слични понуди