• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хиграден Карбуратор Комплет За Поправка

Хиграден Карбуратор Комплет За Поправка

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Секој Комплет За Карбуратор е замена за ое со директно вклопување што обезбедува леснотија на инсталација. Висококвалитетните материјали издржуваат екстремни услови. Се подложува на обемно тестирање за да се обезбеди сигурност. Како глобален производител на автомобилски резервни производи, одржуваме целосна контрола на квалитетот во текот на целиот производствен процес. Хиградна 1673 Карбуратор Поправка Комплет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди