• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Монарх Специјалитети Правоаголна Масичка За Кафе

Монарх Специјалитети Правоаголна Масичка За Кафе

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Хром и бетон звучат како наслов за детективски роман, но единствената мистерија овде е зошто Веќе ги немате Специјалитетите На Монархот Правоаголна Масичка За Кафе. Оваа модна табела го комбинира лакот на хром со изгледот на свежо истурен бетон. Масата е направена од дебела плоча на инженерско дрво со фурниран екстериер кој го дава тој истури-бетонски изглед. Рамката е изработена од челик со квадратни цевки со геометриски акценти на страната и високо полиран финиш на светлиот хром. Димензии : 47 W x 23 D x 17h во. Заварени рамка на челични цевки. Рефлектирачки, хромиран финиш. Инженерско дрво со фурнир од хартија. Завршено во стилот на свеж цемент. Робусна рамка со модерна, геометриска инспирација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди