• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Речиси Природно 5 Стапки. Голем Лист Филодендрон Вештачко Растение Во Чеша Жардиниера

Речиси Природно 5 Стапки. Голем Лист Филодендрон Вештачко Растение Во Чеша Жардиниера

 
DEN 2079.84

Количина на стоки
Достапно

Одликувајќи се со големи лисја кои имаат природен сјај и се вистински на допир, ова вештачко растение филодендрон со големи листови од 5' доаѓа во сад за чеша и ќе додаде живот и боја во вашиот дом. Поставете го веднаш до вашата влезна маса која има ткаен сад за вашите клучеви, рамка за слика и можеби уште едно вештачко растение за совршено чувство. * Ч : 5 Стапки • W : 30 Во. Д : 30 Во •Додава живот на вашиот простор •вистински на допир лисјата нема да венеат •Внимателно изработени за реален изглед •вклучен е сад за чеша. Се препорачува за внатрешна употреба или покриена, заштитена надворешна локација. Свилените цветни аранжмани се произведуваат со користење на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат слични на животот по изглед. Тенџере / Вазна Големина : Ч : 16 Во. В : 12 Во. Д : 12 Во.


Карактеристики на понудата

Слични понуди