• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Намигнување Потекло Папа-Унизе Врвка Чистење Панталони, Вино, Редовно

Намигнување Потекло Папа-Унизе Врвка Чистење Панталони, Вино, Редовно

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Очекувајте удобност и функционалност со професионален поглед на голема вредност. Намигнување Потекло Папа Унисекс беспрекорната панталона е изработена во мек материјал за мешавина од поли памук и исто така има четири џебови, вклучувајќи еден заден троен џеб, затворање со врвки што може да се напика внатре или надвор од панталоните и јамка за банџи ЗА погодност. Идеален за групи, Панталонот Папа Унисекс е достапен во различни живописни бои за да го комплиментира стилот на секој медицински професионалец. Унисекс вклопувањето е опуштено преку колкот, седиштето и бутот. Еден скриен преден страничен џеб на носителите од десната страна, еден потпис со Намигнување троен заден џеб, потпис на банџи јамка. Конвертибилната врвка за влечење може да се напика или да се прикаже надвор од појасот, подигнувањето на панталоните се наоѓа малку под природната линија на половината. Права нога. Мека поли памучна мешавина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди