• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Војна На Ѕвездите 18 Стормтрупер Акција Слика

Војна На Ѕвездите 18 Стормтрупер Акција Слика

 
DEN 423.68

Количина на стоки
Достапно

Војна на ѕвездите 18 " Акциона Фигура На Стормтрупер Директно од Универзумот Војна На Ѕвездите доаѓа империјалната акциона фигура На Стормтрупер од Јаккс Пацифик! Овој војник е висок 18" и има седум точки на артикулација, така што тој е секогаш подготвен за битка. Напаѓачот доаѓа со својот бластер со потпис. Соберете ги сите фигури Од Војна на Ѕвездите за да ги рекреирате вашите омилени сцени од филмовите. Нека силата биде со вас. Детали за производот : Се Препорачува за возраст од 3 и повеќе години ; Мерења : 18 " х 9"; Бура Војник доаѓа со неговиот потпис бластер ; Официјална Лиценцирана Стока ; Царскиот Бура Војник е ригорозно обучен војник кој служи На Галактичката Империја, Има 7 точки на артикулација за целосно можно дејство, Доаѓа Со бластер за да ја одбрани Империјата, Да Ја Прослави возбудата и да ги собере СИТЕ Непријателски ЕДНА ГОЛЕМА СМОКВА!На возраст од 3 и повеќе години.


Карактеристики на понудата

Слични понуди