• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мфг АД Пренос На Гориво, Галони

Мфг АД Пренос На Гориво, Галони

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Алуминиумскиот резервоар е дизајниран специјално за пренос на дизел гориво и други незапаливи течности од креветот на пикап камион на далечинска или тешка опрема. Единицата комбинира резервоар за пренос со кутија за складирање на врвот. Достапни се и комплети за дизел инсталација (Артикли 3490901, 3490902 и 43748) (се продаваат одделно). Сад С. А. РДС МФГ АД 73200 Пренос На Гориво, 90 Галони РДС мфг АД 73200 Пренос на Гориво, Резервоар Од 90 Литри 100% тестиран под притисок и потопен за тестирање за протекување. Целосно заварени рабови. Тешки алуминиумски држачи за монтирање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди