• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Димензии Учат-А-Занает Брои Крст Бод Комплет 3 Круг Симпатична Писе

Димензии Учат-А-Занает Брои Крст Бод Комплет 3 Круг Симпатична Писе

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Димензии-Учат-А-Занает : Брои Крст Бод. Научете класична уметност! Оваа колекција на комплети за игла е совршена за почетници со нивните едноставни, но забавни дизајни. Овој комплет содржи 11 брои бела Аида, 3 во вез обрач за шиење и завршна обработка, памучна нишка, игла и лесни за следење инструкции дизајнирани за почетник. Завршена големина : 3 инчи. Дизајн : Мачка : Симпатична Писе. Дизајнер : Тод Тренер. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови и функционални остри предмети. Не за деца под 3 години. Увезени. Димензии/Учат-А-Занает Брои Крст Бод Комплет 3" Круг Симпатична Писе (11 Брои).


Карактеристики на понудата

Слични понуди