• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Единство Автомобилски Тркала Комплет Одговара 2007-Нисан Верса, 4-11353-255700-001

Единство Автомобилски Тркала Комплет Одговара 2007-Нисан Верса, 4-11353-255700-001

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Комплетот За Шок За Склопување На Автомобилски Предни И Задни Делови На Единството Одговара На 2007-2012 Нисан Верса, 4-11353-255700-001 е подготвен за инсталирање без потребни специјални алатки. Времето за инсталација е намалено од 4 часа на помалку од 1 час и нуди премиум чувство за возење. Овој комплет со четири тркала ги покрива сите четири агли на вашето возило и одговара на следново : 2007-2012 Нисан Верса со забелешка : Исклучува 2012 Седан Модели Одговара 2007-2012 Нисан Верса. Подобрете Го Ракувањето. Намалете Го Времето На Опаѓање На Возилото. Не Се Потребни Посебни Алатки. Елиминирајте Ја Безбедносната Опасност од Инсталација. Целосно Собрани, Подготвени за Инсталирање. Исклучува Модели На Седан Во 2012 Година. Одговара Изберете : 2007-2012 НИСАН ВЕРСА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди