• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вестин Отворено Брекстон Возрасни Модерен Плоштад Пластични Крајот Маса, Еко-Пријателски, Сива

Вестин Отворено Брекстон Возрасни Модерен Плоштад Пластични Крајот Маса, Еко-Пријателски, Сива

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Оваа атрактивна и функционална странична маса за двор на отворено е совршен додаток на вашиот мебел за внатрешен двор. Ова е прекрасна комплементарна ставка за секоја трпезарија, дневна соба или канцелариска област. Направено според највисоките стандарди за квалитет, ова е парче што сигурно ќе го цените во годините што доаѓаат. Тоа го прави совршен додаток на секој двор или надворешен простор. Направена со издржлива hdpe пластика, оваа странична крајна маса е отпорна на дамки и корозивни материи. Се спротивставува на парчиња, пукнатини, чипс, лушпи и гниење и лесно се чисти со сапун, вода и мека четка. Достапно во различни атрактивни бои отпорни на бледнее. Hdpe Полиетилен Пластика. Издржлив : Нема Да Се Распарчи, Пукне, Чип, Кора или Изгние. Времето И УВ Отпорни. Внатрешна И Надворешна Употреба. Потребно Е Едноставно Склопување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди